Kështu duhet të jenë 15 minutat e paralojës!

Filloni nga duart e saj Merrjani duart dhe puthni gishtërinjtë e saj. Gishtërinjtë janë zonat erogjene më të lëna pasdore te femrat. Mbështetni buzë për shuplakë të dorës së saj dhe shkoni ngadalë përpjetë. Buzët duhet t’i keni të mbyllura. Pastaj mbështetni buzët në pjesën e ndjeshme mbi shuplakë të …

Read More »

Nuk munda ti p…. dyjat s”bashku

mua mu desh te jetoia per nje kohe te gjate vetem pasi prinderit i kisha me pun ne greqi ne shtepi vinte me gatuante dhe me lante shtepine nje komshie qe ishim familjarisht te lidhur me te dhe mami e kishte shum shoqe. un ne fakt e kisha fiksim ate …

Read More »

Kusherina ime ishte e martuar por…

Pershendetje tregoj kete histori,bera seks me kusherinen time Anen.Kusherina ime ishte e martuar por e ndar nga burri i saj, kurse ajo jeton ne Belgjik dhe njeher po flisnim me te ne fb edhe ajo po me thoshte mua qe te shkoja te ajo nja 2 muaj por un sdoja …

Read More »

Vuçiq kundërthënës, debat për njohje apo ndarje të Kosovës?

Përmes ftesës për një dialog të brendshëm në Serbi për Kosovën, të cilën e ka bërë kryetari serb Aleksandar Vuçiq, ky i fundit po përpiqet të marrë mbi vete obligimin historik dhe politik, që çështjen e Kosovës ta zgjidhë në interes të dy popujve, shqiptar dhe serb, vlerësojnë njohësit e …

Read More »
error: Content is protected !!